stały monitoring

 

STAŁO DOBOWY BEZPŁATNY MONITORING TWOJEJ INSTALACJI !

 

Kupując instalację fotowoltaiczną firmy PITEC Energy oprócz prawie zerowych rachunków za prąd otrzymują państwo dodatkowo stało dobową opiekę nad państwa instalacją na cały okres trwania gwarancji ! Dzięki temu nie muszą Państwo przejmować się czy instalacja działa prawidłowo. Zrobimy to za Państwa !

 

Jak to działa ?

 

Instalacja fotowoltaiczna Pitec Energy wyposażona jest w bramkę internetową podłączoną do internetu (jeśli w miejscu instalacji dostępny jest internet). Bramka komunikuje się z mikro inwerterami. Dzięki podpięci Państwa instalacji do naszego konta instalatorskiego mamy ciągły podgląd do pracy poszczególnych paneli pv oraz mikro inwerterów. Dzięki temu mamy stały podgląd do działania instalacji w celu weryfikacji prawidłowego działania poszczególnych elementów instalacji. W przypadku nieprawidłowego działania lub awarii możemy szybko wyeliminować problem zdalnie. Jeśli zdalna naprawa usterki jest nie możliwa zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani o terminie przyjazdu ekipy technicznej w celu wyeliminowania problemu. Taki system monitoringu i serwisu gwarantuje Państwu nieprzerwane działanie instalacji co za tym idzie braki w przerwie produkcji prądu a w przypadku awarii sprzętowej szybką wymianę uszkodzonego panelu lub mikro inwertera na nowy.

 

Bramka internetowa

 

 

Dostęp do monitoringu mają również Państwo dzięki czemu można na bieżąco śledzić ilość wyprodukowanego prądu za pomocą rozbudowanych statystyk dziennych,tygodniowych, rocznych.  Aplikacja online działa na komputerach oraz urządzeniach mobilnych wyposażonych w system Android lub OS. Poniżej przedstawiamy wygląd panelu monitoringu oraz kody Qr do pobrania aplikacji.

 

 

 

 

 

źródło: https://smartx.pl/